Redakcja

Treści są pisane przez Redakcję serwisu na bazie wiarygodnych materiałów, zamieszczonych w sekcji Bibliografia. Od wielu lat zajmujemy się tematyką zdrowotną, szczególnie diagnozowaniem i leczeniem urazów sportowych oraz tępych urazów mechanicznych oraz późniejszą ich rehabilitacją.

Zespół redakcyjny

Kornelia Szczurek

Kornelia Szczurek

Absolwentka fizyki medycznej. Jej największą pasją jest medycyna, dlatego to właśnie na tematy z nią związane najbardziej lubi pisać. Jako ścisłowiec zawsze skupia się na konkretach, a jako estetka przykłada dużą wagę do formy i stylu. W wolnym czasie śledzi najnowsze osiągnięcia naukowe i zgłębia tajniki medycyny.

Karolina Konopnicka – dietetyk kliniczny

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu i od razu otworzyła swoją działalność. Interesuje się głównie tematyką chorób jelitowych, mikrobioty oraz chorób neurodegeneracyjnych. Pasjonatka zdrowego żywienia, której popisowym deserem jest brownie (oczywiście w zdrowej wersji 😉 ). W wolnych chwilach pisze artykuły do czasopism dietetycznych. Wierzy, że zdrowy styl życia nie musi oznaczać wyrzeczeń i godzin spędzonych na siłowni.

Izabela Tymińska

Zootechniczka, copywriterka medyczna z zamiłowaniem do tematyki zdrowotnej. Czyta liczne publikacje naukowe, na których opiera swoje teksty, bo jej celem jest przekazywanie rzetelnych i aktualnych informacji. Ukończyła kurs Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się zdrowym stylem życia, ziołolecznictwem, aromaterapią i uprawia jogę. W wolnym czasie, którego ma niewiele, pisze książkę. Mama dwójki dzieci.

Sylwia Kostur

Studentka psychologii, pasjonująca się zdrowiem i medycyną. Od początku swojej copywriterskiej drogi związana z branżą medyczną i farmaceutyczną. Stawia na rzetelne źródła informacji – poparte badaniami i artykułami naukowymi.